A real mail bag | Īsts pasta maiss

Tieši tā – Pasta Maiss. Ļoti pietrūka man liela, ietilpīga maisa, kurā salikt pasta sūtījumus. Klasiska izmēra auduma tarba ir stipri par mazu manām pasta gaitām.
Ak, un ne mazāk svarīgi: pasta maisam jābūt Izskatīgam. No sava auduma krājuma es izvēlējos to, kas mani šobrīd uzrunā. Tāpēc mana tarba tapa visai ziemīgā noskaņojumā! ARVIDSSONS Textil pieprot realizēt pievilcīgu auduma dizainu un par kvalitātīvu izpildījuma parūpējas audumu ražotāji www.mezroze.lv


arvidssons textil fabric


Piegrieztne? Jaukais draugs Internets deva iespēju man savu ideju īstenot viena vakara laikā! Iesaku šo pamācību no http://www.craftster.org. Skaidra, vizuāli uzskatāma un vienkārša pamācība. Jāsaka frāze: “Tas notika tik ātri..!!!” ha ha ha, un mazais cilvēks tika pie Lielas somas (piezīme, es ievēroju pamācības mērus).


soma/ tote bag


Somai izmantoju rokturus no kādas citas morāli novecojušas rokassomiņas (es ceru tā nesaka, par visu veco).


tote bag / soma
tote bag / soma
tote bag / soma
tote bag / soma


Maiss. Tarba. Soma. Grūti pat izvēlēties īsto apzīmējumu. Bet šis priekšmets ir tā vērts, attaisno savu funkcionālo nepieciešamību!
Ceru, ka kādu aplipināju ar šo ierakstu un šovakar taps vēl viens Pasta Maiss🙂

Tagged , ,

4 thoughts on “A real mail bag | Īsts pasta maiss

  1. Heei, kāda sagādīšanās, tieši šodien iesāku šūt somu (sen lolotu palielas ietilpības ādas somu).
    Tavējā sanākusi tiešam liela, tad jau godam kalpos mērķim. Skaists darbiņš un galvenais ka ātri paveicams!

  2. Paldies, soma gan kalpo jau kādu mēnesi.
    ādai gan nauda jāsapelna:D bet nu pie vienkārša maisa tikt ir viegli. Toties šūt ar rāvēju, entām kabatām, varētu būt sarežģītāk.

  3. nopirku humpalniekā ādas jaku pa 3ls 🙂

  4. […] es vienmēr padomāju par handmade dāvanu. Šoreiz šuvu iepirkuma somu mammai (līdzīga manai pasta somai, tikai nedaudz mazāka). Iemūžināju šūšanas procesu. Tuvojas vasara un noteikti gribas ko […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.