Introducing life | Ieviešam dzīvību

Greetings in the summer!
There was a beak in blogging, but not in my sewing occupations.
Now when the summer holidays have started, I can spend some time for my blog again!
May and June were very busy, only now one feels that holidays have begun.
June of this year is a special month for me – I stepped in the fourth decade. In the past I was afraid of it, but now, when meeting this, I felt an anticipation of a special magic of this number – thirty years. I am the one who does not enjoy celebrations of anniversaries, but this time my husband made an effort and I enjoyed very much the time which was spent in the restaurant “3 Chefs”. The feeling was like a really special event! : D Such a free, relaxed, cozy environment created by the team in restaurant. I recommend this place: very delicious!


Sveicieni vasarā!
Ieviesās pauzīte blogā, bet ne manā šūšanas nodarbē.
Tagad, kad ir vasaras brīvdienas var atkal parosīties bloga labā!
Maija un jūnija mēnesis bija īpaši aktīvs, šodien ir tā diena, kad beidzot jūtu, ka brīvdienas ir sākušās.
Un šī gada jūnija mēnesis ir īpašs man – iekāpu 4. gadu desmitā. Agrāk baidījos no tā, bet, sagaidot, sajutu īpašu burvību šim gadu skaitlim… trīsdesmit. Esmu no tiem, kas nekad nesvin savu jubileju, bet šoreiz vīrs pacentās un man ļoti patika pavadītais laiks restorānā “3 Pavāri”. Sajūta tiešām bija kā kādā īpašā notikumā!:D Un tik brīva, nepiespiesta, mājīga vide ko radīja restorāna komandu. Iesaku šo vietu: gardi bez gala!


And then immediately – anniversary of daughter, where we had to take pains to have everything fine 🙂 So – there was a hard work of sewing involved.
The first is bright couch cover. Sofa used to have imitation of leather, Art Deco design, but it suffered severely from the children. Now, finally, the couch is beautiful. Uh, it was hard for me, because the cover has 14 pattern parts, I wanted to make it like a second skin for the couch. I wonder whether I would do this for the second time – several times I thought that enough is enough.


Un tad jau uzreiz jubileja meitiņai, kur gan nācās nedaudz iespringt, lai būtu viss pa skaisto:) Tad nu bija centīgi šūšanas darbi.
Pirmais košs dīvāna pārklājs. Dīvāns agrāk bija ādas imitācijas, Art Deco stila dizains, bet smagi cietis no bērniem. Tad nu beidzot, dīvāns ir skaists. Uh, jāatzīst traki grūti man gāja, jo pārvalkam bija 14 piegrieztņu daļas, vēlējos, lai pārvalks ir kā otra dīvāna ādiņa. Nez vai otreiz tā censtos, jo doma mest mieru uznāca vairākas reizes.


Dīvāna pārvalks / Couch cover

Second. I am not a mother, who can create a full, active birthday program. Thus I decided to make up for this with my handicraft skills – I sewed for the friends of Paula small party gifts – little bags and bandeaus. I like very much the result.


Otrs. Tā kā neesmu atraktīva mamma, kas var saorganizēt piepildītu, aktīvu dzimšanas dienas programmu. Tad nolēmu to kompensēt ar savu rokdarbu prasmi, uzšujot Pauliņas draudzenītēm ballītes dāvaniņas, kas bija somiņa un matu lenta. Man pašai rezultāts ļoti patīk.


Eva Bag
Eva Bag
Head band

And I want to add that the fabric for both projects was purchased in “Mežroze”, where coarse fabrics of beautiful design are available now, Scandinavian design. These can be purchased in metres and in prepared pieces. Prices are very friendly, 5 meters for the counch were a little less than 5.00 LVL. Fine catch!

In addition, there have been created some patterns for children’s clothing and some more projects will follow. I have a huge sewing appetite, even during my own celebration, when the home became silent, the first thought was: “Maybe… a little bit of sewing?”. Thus I think I will have something to show in the blog, the list of the planned work is quite long.


Un vēlos minēt, ka abiem projektiem audumi iegādāti Mežrozē, tagad ir pieejami skaista dizaina rupjas struktūras audumi, kas ir skandināvu dizaineru radīti. Nopērkami gan metrā, gan gatavos gabalos un cenas ļoti draudzīgas, par 5 metriem dīvānam paredzēto audumu samaksāju nepilnus 5.00 Latus. Labs ķēriens!

Papildus tam ir tapušas dažas piegrieztnes bērnu apģērbam, un vēl šādi tādi projektiņi būs. Šūšanas kāre milzīga, pat jubilejas laikā, kad mājās iestājās klusums, pirmā doma bija “Varbūt kaut ko pašūt?”. Tā kā domāju būs man ko atrādīt arī blogā, jo plānoto darbu saraksts ir visai garš.

Tagged , , , , ,

5 thoughts on “Introducing life | Ieviešam dzīvību

 1. forša ideja dāvanām dzimšanas dienas ciemiņiem 🙂 un es arī nekad nesvinu savu dzimšanas dienu,kaut kā nav vēlēšanās

 2. Ramoniņai tā piestāv demonstrēt tās matu lentas :). Dīvāna darbs – mega darbs. Skaisti! Un somiņas mazajam dāmiņam forši, prieks tikt uzaicinātam uz dzimšanas dienu. Malacīte Tu!

 3. omg love your dres…skaista skaista skaista…sorry veels un textu nelasiiju bet bildes vienkaarshi super…diivaana paarvalks satriecosh un taa matu rota meiteenam…es nekad nekad nerotaajos bet peedeejaa laikaa taada doma ka vajadzeetu jo tik daudz skaista apkaart saskatos…shitaas lapinas ir super…vai arii varbuut meitinu vajag ha ha ha lai savas neizdariitaas fashion lietinas idejas un taa piespeeleetu vinai…jo nu pati esmu loti minimaalistiska it visaa…kurpes protams nesaitaas….skaisti pastraadaats

 4. Paldies meitenes:)
  Zanda, Ramoniņa tagad ir brīvdienās no bērnudārza, uz katra soļa ar mani kopā, tad nu iesaistu it visā:) Un cik noderīga bija Nettes piegrieztnīte.
  Ginta, khem…vajag meitiņu:D…es ar nerotājos. (Kleita ir no Asos, es to nešuvu pati:), bet uz muguras ir ļoti interesants ornaments no slīpā diega lentas, to gan gribētos apgūt skaisti veidot pašai.)

 5. trīsdesmit ir fotši! Tad, kad nolem, ka nav vērts kreņēkēties par novecošanu, tad sāc baudīt dzīvi un ir arvien arvien labāk!
  Un dāvanas meitenēm burvīgas!

Leave a Reply

Your email address will not be published.