I have nothing to wear | Man nav ko vilkt

March 6th, 2012  |  Publicēts kategorijā Drēbnieks|Tailor, Raksti|Articles  |  9 Comments

dress


The reason for my sewing works always is: “I have nothing to wear!”
Thus from a heavy, thin knitwear was created this tunic / dress. I was inspired by the collection’2011 of Liva Kauke Saule called “Imperfection”. By the way, I love the video collections of the presentation:


Mans šūšanas iemesls vienmēr ir šāds :”Man nav ko vilkt mugurā!”
Tā nu tapa šī tunika/ kleitiņa no smagas, plānas trikotāžas. Iedvesmojos es no Līvas Kauķes Saules 2011. gada kolekcijas Imperfection. Starp citu, ļoti patīk kolecijas prezentācijas video:


Basically I just made a simple imitation of plexus. Would I have more time and fabric, I would experiment, but if you do not have much to wear, then the time is short:) What do I like most in this dress? Color! But I am overall delighted by the fact that it is the Latvian fashion which lately gives me inspiration, and this already is the merit of other active bloggers.


Būtībā es visai vienkārši imitēju pinumu, būtu vairāk auduma un laiks, eksperimentētu ilgāk, bet ja nav ko vilkt mugurā, tad laika ir maz:) Kas man visvairāk patīk kleitā? Krāsa! Bet kopumā mani priecē fakts, ka tieši Latvijas mode kļūst par manu iedvesmas avotu pēdējā laikā, un tas jau ir citu aktīvu blogeru nopelns.
dress
dress
dress
dress


And the final picture of Street style – this is how I wander around in the world. You can see – I am not quite extravagant being, am afraid of color deviations, and do not use too many layers.


Un noslēguma bildē Street style – tāda es blandos pa pasauli. Kā redzat, neesmu diezko ekstravaganta būtne, baidos no krāsu atkāpēm, un nelietoju pārāk daudz slāņus.
dress


P.S.Today, my day is filled with music thanks to Agnese of http://www.whimsicalagnesiga.com, very nice ..
P.S. Šodien manu dienu aizpilda mūzika pateicoties Agnesei no http://www.whimsicalagnesiga.com, ļoti jauki..

Responses

 1. Una says:

  March 7th, 2012at 09:00(#)

  Mmm! burvīga tunika! Un par latviešu pēdējā laika veikumu modes lauciņā tev pilnīgi piekrītu – iedvesmojoši!

 2. Zanda says:

  March 7th, 2012at 20:46(#)

  Patīk neregularās formas apakšmala, kā arī pinumiņi ;). Klipiņš super!

 3. Iveta says:

  March 8th, 2012at 01:04(#)

  Paldies, meitenes:)

 4. Inese says:

  March 8th, 2012at 01:36(#)

  burvīga kleitiņa – gan krāsa, gan modelītis, gan kopskats ideāli :)

 5. Iveta says:

  March 8th, 2012at 22:43(#)

  Inese, paldies:)

 6. Inga says:

  March 9th, 2012at 00:41(#)

  Baigi gribetos piegrieztni sai kleitai :)

 7. Dana says:

  March 9th, 2012at 09:27(#)

  Man tā patīk “priekšā isāk-aizmugurē garāk” apakšmala! Tev ļoti labi sanākušas proporcijas.Jo es arī noriskēju vienai kleitai šādu uzšūt,bet ilgi mocījos kamēr atradu īsto garumu.

 8. Iveta says:

  March 9th, 2012at 10:25(#)

  Ak, Inga, ja es to varētu. Meitenes, kas mani jau zin, saprot, ka darbs radies šūšanas gaitā, un vēl augšiņai man ir viena piegrieztne VISAM – es no tās šuvu jaku, džemperīti, wrap tipa halātiņu/jaku. Bet piegrieztni nav grūti uzmeistarot, apakša ir pussaule, augša paņem jebko, kas ir daudz maz klasiska tipa. Ideju droši var kopēt!:)

  Dana, paldies, man noveicās ar pirmo reizīti:) šis laikam jau būs 4 apģērba gabals ar tādu apakšu, man ar tīk:)

 9. ginta_b says:

  May 31st, 2012at 12:12(#)

  es savukaart iedvesmojos no shiim bildeem skaista skaista kleita konkreeti svarku daljas apakshmala taa nevienaadaa liimenja apakshmala, ljoti patiik – tagad kaut tik buutu laiks un patikshanas ko iistenot… street style ir labs man veel shkiet ka ir daudz slaņu šeit :) mans street style aprobezojas ar jeans un tshirt….

Atstājiet komentāru / Leave a response