Where’s my .. Oscar nomination for ..?

With a little irony I am presenting a classical entry in my pag.
There was made a new model for little buddy, and this event was followed by a photo session. The process – and even more – the result made me laugh, and one of the images made ​​me remember the actor Ryan Gosling and the outrage in Internet about the Oscar nomination, which was also hailed as a joke. Although I loved the movie Drive, and the music … Huh:)
You may remember – some time ago I bought a very funny fabric. So finally it was put in use. Transforming the classic trouser and shirt raglan patterns (a professional definitely would get gray hair if he would see how I did this: as is folding origami figures out of paper). Also, pockets were drawn almost at random. But the pockets were a mandatory thing, my buddy loves them. And this resulted in slacks and sweater (it’s a little too big, but boy is growing rapidly).


Ar nelielu ironiju pasniedzu pavisam klasisku savas lapas ierakstu.
Radīts jauns modelītis mazajam čomiņam, kam sekoja fotosesija. Tās rezultāts manī izraisīja daudz smieklu, īpaši pētot bildes, un viena no tām man lika atcerēties aktieri Raienu Goslingu un interneta tīmekļos izplatīto sašutumu par Oskara nomināciju, kas arī tika pasniegts kā joks. Lai gan man patika filma DRIVE, un mūzika...eh:)
Atceraties pirms laba laika nopirku pavisam jocīgu audumu? Tad nu beidzot tas ir likts lietā. Pārveidojot klasiskas bikšu un reglāna krekla piegrieztnes (profesionālim noteikti mati nosirmotu redzot, kā es to daru: kā lokot origami figūriņas no papīra). Arī kabatas tapa uz izjūtu. Bet kabatas bija obligāta lieta, tās manam čomiņam ļoti patīk. Un rezultātā tapa platās bikses un džemperītis (tas nedaudz par lielu, bet puika aug strauji).
boy's style
boy's style
boy's style
boy's style
boy's style


And here’s my little Ryan Gosling … hihihi
Un te mans mazais Ryan Gosling …hihihi


boy's style
This sewing work was a real creative project, because a lot was created on the fly, without knowing the end result. Emmmmm … and I write this about modeling and sewing:)


Šis šūšanas darbs bija ĪSTS radošais projekts, jo daudz kas tapa procesā, nezinot kāds būs precīzs gala rezultāts. Emmm… un to es rakstu par modelēšanu un šūšanu:)

Tagged , ,

10 thoughts on “Where’s my .. Oscar nomination for ..?

 1. Super komplektiņš! Biksēm izskatās ļoti interesants piegriezums, modelis – tādas inčīgas un vienlaicīgi ērtas! Man liekās, ka labākie tērpi top bez piegrieznēm un skicēm, tā vienkārši on the fly 🙂

 2. Smuks tas komplektiņš, bet tas džekiņš tā paaudzies un tāds siržu lauzējs!

 3. Paldies, Maija:)))…aktierītis labs, laiks jau rādīs, labāk jau meitenes neapbižot ar to sirds laužšanu:D
  Dana, paldies, jā modelītis ir nedaudz sarežģītāks nav vienkārši izgriezts platais bikšu variants, ir vēl tām divām detaļām pa vidu tāds kā ovāls trīsstūris, ko parasti zeķubiksēs bērniem iešuj. Un ieloces pie jostas vietas, rezultātā ir tādas platas uz dupša:)Un kabatas ar bija pašai jāpadomā, paprasot padomu vēl Zandai, kā tās apstrādāt, lai trikotāža neizstaipās.
  Un šādi šūt uz izjūtu, spēlējoties ar piegrieztnēm, pārtaisot to visu šūšanas procesā man ļoti patīk:) un jāatzīst rezultāts tādos gadījumos parasti ir man tīkams.

 4. Ļoti fifīgs kostīmiņš un modelis superīgs:-))Kas tas par dūrienu ar ko krekliņam piestrādāta apkaklīte un laikam arī piedurknes? Tāds ir parastajai šujmašīnai vai tas ir kkas īpašs?

 5. Paldies. Man ir parasta, vienkārša Janome šujmašīna,un tas ir overloka dūriens, bet lieliski lietojams, kā plakanšuves dūriens. Būtībā tas ir vienīgais dūriens ar kuru es šuju adījumus un trikotāžu, lieliski strādā, ja lieto trikotāžas adatiņu.

 6. Paldies, Iveta, par info! bet vēl jautājums, ja drīkst:-)) Man arī ir Janome šujmašīna, bet ļoti nesen un visus smalkumus vēl neesmu apguvusi. kkā iedomājos, ka to overloka dūtienu var lietot tikai malu apstrādei. Kā tu ar to sašuj detaļas tā plakaniski? Un – kas ir trikotāžas adata?:-))Sorry – jūtos muļķīte.

 7. es sašuju detaļas ar overloka dūrienu, nogriežu manuāli lieko audumu. kā veidoju plakanšuvi: sašuju no kreisās puses detaļas, nogriežu lieko audumu, izgriežu, piemēram, džemperi uz labo pusi, no kreisās puses šuvīte ir nolocīta uz man nepieciešamo pusi, un tad no labās puses šuvi iecentrēju dūrienam un šuju, sanāk, ka šuve tiek papildus vēl nošūta ar plakanšuvi, to pašu dūrienu, ko es lietoju kā overloku. Pa tiešo malas es neapstrādāju ar to, vienmēr ar rezervīti un lieko nogriežu.
  Adatas pirku Janome veikalā, tur ir speciāli trikotāžai paredzētas adatiņas, laikam tur kaut kāda viltība tām adatām ir, jo teiksim smalka 65 izmēra adatiņa tomēr laida dūrienus cauri. Nu un vēl es jau esmu piešāvusies, cik biezai jābūt audumu kārtai lai smuki šūtu, kādam jābūt pacēlumam (kādam auduma tipam). Būtībā es par savu gaužām vienkāršo šujmašīnu nesūdzos, visu ko lietoju, viss sanāk ar pareizu papildaprīkojumu.
  Es ceru, ka kaut kas bija saprotams:)

 8. OOO – paldies, Iveta, par vērtīgo informāciju! Nezinu gan, kad tikšu uz Janome veikalu, bet trikotāžas adatas man arī noderētu. Paturēšu šo info kādā atmiņu atvilktnītē:-)) lai darbīga diena!

 9. http://sujmasinas.lv/?wp=30&sg=98&sid=449 te internetveikals Janome piegaadaataajiem. šādas adatas es pirku:)

 10. […] beidzot ar adīta auduma jaciņu. Daudzas rokdarbnieces/ draudzenes/ un sekotājas ir interesējušās kā es šuju trikotāžu un adītos audumus, ja man nav Overloka mašīnas un Plakanšuves […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.