Crafty hands | Čaklās rokas

skirt/ svārki
Since the recent times I am so excited that I have a sewing machine at home, and that I am able to create gifts! And I am even more happy when the little girls are happy about the new things!
So, my crafty hands created summery outfits for two small sisters! As the model acted my daughter Paula, to show out the last pre-holiday work!
I love hair bands very much, and since I learned from Agnese of the Whimsical Agnesiga a very simple hairstyle, I think that the hair band has got completely different image! I love this Art Noveau or Art Deco style haircut!


Es pēdējā laikā fanoju par to, ka man mājās ir šujmašīna, un to, ka spēju ko radīt dāvanai! Un vēl lielāks gandarījums, ja apdāvinātais cilvēciņš ir laimīgs par jauno lietu!
Tā, manas čaklās rokas radīja divām mazām māsiņām vasarīgus tērpus! Par modeli pieteicās mana meitiņa Paula, lai atrādītu pēdējo pirmssvētku darbu!
Man ļoti patīk matu lentas, un kopš es iemācījos blogeres Agneses no Whimsical Agnesiga pavisam vienkāršu matu sakārtojumu, man liekas, ka matu lenta ieguva pilnīgi citu aksesuāra veidolu! Man ļoti patīk šis jūgenda vai Art Deco stils frizūra!
headband
head band

Beautiful hairstyle / Skaistā frizūra:
lace/ mežģīne
hair style

Tasty red color and white lace / Garšīgā sarkanā krāsa un balta mežģīne:
svārki/ skirt

Tagged , , , , , , ,

6 thoughts on “Crafty hands | Čaklās rokas

  1. Wow šo Agneses postu biju palaidusi garām. Frizūra fantastiski viegla un skaista. Tava interpretācija ar košo matu lenti meitenei- super ;). Brīnos par taviem meistarojumiem!

  2. Zanda, paldies, es Paulai un Ramonai tagad bieži šo frizūru taisu, īpaši Ramonai, jo viņai ir ļoti sprogaini mati, grūti pīt bizes! Izskatās lieliski, un bērnam tiešām nav karsti! Un matu rota man patīk, ja vien es pati tādu spētu nēsāt:)

  3. Sagribējās garus matus:-))

  4. Zane, Paulai ir visai īsi mati;) tā pat labi sanāk:)

  5. Oi, ku smuki!!!
    Un tā pričene arī dikti feina! Kā tu ieloki tos matus?

  6. Paldies!
    Es rakstiņā ievietoju Agneses video pamācību;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.